Můj jídelníček

Sobota/19.4. 2014

19. dubna 2014 v 23:14 | Banshee
Teda, dneska jsem se pořádně projela. Dohromady mi to dalo 20 km! Mám opravdu radost a takový dobrý pocit. Večer jsem si totiž ještě po těch bruslích vyjela na kole a řeknu vám, šlapala jsem jak divá a byla jsem vyšťavená jak citrón do čaje! Maminka dneska pekla převalované koláčky, tak to do budoucna vidím na nějaký ten drobný hřích. :)) Taky jsem se dokopala ke SCIÁČŮM z obecných studijních předpokladů. ;D
-----------------------------------------------------------------------------------------
Snídaně: ovocný salát
Svačina: jogurt s musli
Oběd: zeleninová polévka
Svačina: ovesná kaše s lesním ovocem
Večeře: banán + Activia nápoj (mandarinka, ananas)

Pátek/18.4. 2014

19. dubna 2014 v 12:12 | Banshee
Ahoj všichni, poněvač byl včera velký pátek a já jsem věřící, udělala jsem si takový půst újmy. Celý den jsem jedla jen suchý chléb, tedy kromě oběda, kdy jsem si dala salát, a ani jednou jsem nezapla počítač, nebo televizi. Tak trochu mi tento křesťanský zvyk nahrával na mou dietu, ale mámě jsem to raději nezmínila, aby se nenaštvala. :)) Také jsem dělala SCIO z matematiky a řeknu vám, moc růžově to nevidím! No, když tak mám vzáloze ještě soukromku, na kterou jsem už přijatá. Taky jsem projela své kolečko, snad se to zase stane mou rutinní záležitostí.
-------------------------------------------------------------------------------
Snídaně: nic
Svačina: plátek suchého chleba
Oběd: salát
Svačina: plátek suchého chleba
Večeře: plátek suchého chleba
(Sranda, no...)

Čtvrtek/17.4. 2014

17. dubna 2014 v 21:21 | Banshee
Dnes jsem konečně vyrazila na kolo, sice docela foukalo, ale těch patnáct kiláků jsem zmohla. :) Příští týden si kupuju brusle, snad vytáhnu ven kamaráda a bude to jak za "starých dobrých časů."
------------------------------------------------------------------------------------
Snídaně: nic
Svačina: grep
Oběd: brokolice se sýrem
Svačina: ovesná kaše s oříšky a lesním ovocem
Večeře: ovocný salát (no potěškoště, to jsem se zas na noc naprala :D)

Středa/16.4. 2014

16. dubna 2014 v 22:07 | Banshee
Ahoj všichni, tak jsou prázdniny! :) Už bylo na čase, no ne? Po škole jsem ještě musela k doktorovi a na poštu, teď už mám ale definitivní volno a konečně se můžu plně věnovat svým koníčkům. Začala jsem kreslit tuží, už dlouho jsem chtěla zkusít něco jíného, než uhel. Taky jsem dělala banánové sušenky, neuvěřitelně dobré, neuvěřitelně zdravé a neuvěřitelně rychlé. Daly jsme si s mámou každá jednu. :)) V pondělí příjmkačky, ach jo.
------------------------------------------------------------------------------------
Snídaně: Čokoládový koktejl s jahodami
Svačina: kaiserka s lučinou light a ředkvičkami
Oběd: vařené fazole s rajčetem
Svačina: banánová sušenka s brusinkami
Večeře: Jahodový smoothie

No, jsem to dneska zas trošku přepískla. Ale co, čokoláda byla na vaření a jahody mi už začínaly hnít, tak jsem je potřebovala spotřebovat. :)))

Úterý/15.4. 2014

15. dubna 2014 v 18:53
Zdravíčko! Jak se dnes máte? Já skvěle, sedím si tu u laptopu, jím tvaroh s ovocem a poslouchám Oasis. Lepší večer si člověk řát nemůže, no ne? :) Jenom mě štve to počasí, pořád prší a já tak musím zůstávat doma. Maximálně každé ráno a odpoledne chodit do školy a ze školy. Už se začínám nudit a smutně koukám po kolečku schovaném vzadu u kůlny. Dnes byl náročný den, příjmačky se blíží!
------------------------------------------------------------------------------------
Snídaně: kukuřičné lupínky s mlékem
Svačina: kaiserka s lučinou light, kuřecí šunkou a salátem
Oběd: rýže s krůtím masem a zeleninovou oblohou
Svačina: nic (nestíhám, kvůi přípravným testům)
Večeře: odtučněný tvaroh s borůvkami, jahodou a s trochou medu

Pondělí/14.4. 2014

14. dubna 2014 v 17:39 | Banshee
Ahoj všicchni, začínám! Hezky od pondělka, tak se to dělá. A žádné odkládání, to je u mě vcelku zvláštní jev. Většinou všechno nechávám na poslední chvíli. No teda, vrhněme se teda na ten můj nezřízený jídelníček! :)
------------------------------------------------------------
Snídaně: grahamová houska s lučinou light + banán
Svačina: grep (miluju grepy, co vy?)
Oběd: zapékané brambory se sýrem a salátem (Ups!)
Svačina: zelený čaj
Večeře: zeleninový salát s bílým jogurtem

No, to by šlo. Co vy na to? Je to jeden z těch povedenějších dnů, co se mého zdravého stravování týče. :)

 
 

Reklama
http://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/1.gifhttp://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/2.gifhttp://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/3.gifhttp://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/4.gifhttp://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/5.gifhttp://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/6.gifhttp://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/7.gifhttp://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/8.gifhttp://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/9.gifhttp://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/10.gifhttp://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/11.gifhttp://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/12.gif

.........