Deník

Brusle

19. dubna 2014 v 12:26 | Banshee
Tak! Dneska ráno jsem si ve městě koupila nové brusle, zajela jsem na nich zatím jen takových šest kiláků, ale stačilo to k tomu, abych si je naprosto zamilovala! Jsou to Fitness Rollerblady s tvrdýma kolečkama. Stály něco kolem tří tisíc, ale vyplatilo se to! Předtím jsem měla nějaké křápy z Lidlu a akorát jsem si v nich ničila nohy. Jely skoro samy a já jsem s úsměvem sledovala všechny bruslaře kolem mě, které jsem bez problému předjížděla. Docela jsem se zapotila, tak doufám, že tyto každodenní vyjížďky k něčemu budou. Nejspíš to budu střídat s kolem, nebo tak. Tříkrát týdně kolo, čtyřikrát brusle. Na kole totiž posiluju hlavně lýtka a stehna, na bruslích ale i boky a když se do toho pořádně opřu tak trochu i břicho, což já vážně potřebuju.
Jednu dobu předemnou jela nějaká ženská celá v černém. Postavu měla teda úžasnou a ze zadu jsem ji tipovala tak na dvacet. No, táta mi pak řekl, že je to jeho učitelka angličtiny a má pět a padesát. Tohle mě, upřímě, opravdu nakoplo!

pro-ana blogy

13. dubna 2014 v 22:38 | Banshee
Jedním slovem, nechápu. Nechápu ty holky, co mohou na blog napsat takovou s prominutím s*ačku jako, "chci být hubená a ještě hubenější. Nejlepší by bylo, kdybych přestala jíst úplně. Nenávidím se, chci umřít." Kdo za to těm nánám může? Jen ony samy. Chápu, že tohle všechno je psychycké. Jen mě tak napadlo, že kdyby to nesdílely mezi ostatní dívky, které ještě stále hledají cestu k dokonalé váze, možná by se to tolik nešířilo. I já sama, když se dívám na některé z těch blogů, trošku se zasním a má pravá hemisféra mi začne tiše broukat, "Možná je to fakt účinné, možná bys to měla také zkusit!" Pak se ale ozve levá část mozku, tedy ta hemisféra, uvažující logicky. A ta říká, "fakt si chceš zhuntovat zdraví pro honbu za dokonalou postavou a nakonec na to stejně chcípnout? Ty jsi fakt děsně naivní kravka." Vidíte, tohle je to pokušení, které pro-ana blogy představují. Mnohé anorektičky do toho spadly kvůi svým, postižrným kamarádkám, které do toho buď už spadly samy, nebo se jim prostě jen vysmívaly a nebo právě kvůli těmto blogům. Lidi, prosím, používejte obě hemisféry! Já se sice k anorexii nikdy nepřiblížila, ale moje kamarádka na ni málem umřela. Když o tom tak přemýšlím, byly jsme kdysi dobrá dvojka. Ta vychrtlá a ta tlustá. Když to píšu, usmívám se, nevím ani proč. Možná si prostě podvědomě říkám, že já ke svému cíli dojdu tou správnou cestou. Odteď se prostě budu obloukem vyhýbat pro-ana blogům a hrabat si budu pouze na svém písečku. No a občas taky na cizím, samozřejmě, když budu hledat nějaké spřízněné-zdravě-žijící-duše na ostatních, seriózně vyhlížejících blozích.

Dnes jsem sice už nechtěla žádný článek psát, ale narazila jsem zas na jeden "bezhemisférový" blog a byla jsem nucena svým vlastní vědomím, že dělám něco správného, jej napsat.

Tak ahoj, mějte s epro dnešek hezky a žijte zdravě!
Banshee

Vítejte na mém blogu

13. dubna 2014 v 18:08 | Banshee
Nemohu uvěřit, že jsem něco takového udělala. Ale udělala jsem to. Byly prázdniny, velikonce, vánoce a pak zase prázdniny... A já se za těch patnáct let mého života dokopala ke cvičení pouze jedenkrát. Tak jsem si řekla, že by určitě něuškodilo, nějak to změnit. Nikdy jsem totiž neměla žádnou převelikou motivaci a tak mě napadlo, založit si blog přesně na toto téma. Cvičení a zdravý životní styl. Nejsem žádná zastánkyně anorexie, bulimie a jiných ujetostí, které se nám postupně snaží zničit tělo. Nejraději bych byla, kdyby všechny tukové polštářky na mém těle samy od sebe zmizely. To se ale nestane, což znamená, že s tím budu muset něco dělat OSOBNĚ. Doufám, že mi blog pomůže zachovat nadšení ze zdravého životního stylu a cvíčení a že si tu najdu taky nějaké přátele. Myslím tedy nějaké dámy, protože v reálu se semnou baví jen kluci. Možná to bude tím, že móda a líčení do mých zájmů prostě nezapadají. "Potrhanost tepláků, jak z rodiny vidláků, mám to všechnona háku!" To mě teď napadlo. :'D Mimochodem, taky mě dost baví psaní. Mám ještě blog na blospotu, který je zaměřen převážně na povídky, zážitky a poezii obecně. Ten ale raději moc nesdílím, protože seza svou tvorbu tak trochu stydím, ať už je dobrá, nebo ne. Pokud možno, svou identitu prozatím nechám skrytou, aby to náhodou nevyčenichal nějaký z mých spolužáků a neposmíval se. Toje tedy pro dnešek vše.
Ahoj, Banshee!
 
 

Reklama
http://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/1.gifhttp://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/2.gifhttp://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/3.gifhttp://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/4.gifhttp://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/5.gifhttp://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/6.gifhttp://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/7.gifhttp://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/8.gifhttp://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/9.gifhttp://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/10.gifhttp://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/11.gifhttp://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/12.gif

.........