pro-ana blogy

13. dubna 2014 v 22:38 | Banshee |  Deník
Jedním slovem, nechápu. Nechápu ty holky, co mohou na blog napsat takovou s prominutím s*ačku jako, "chci být hubená a ještě hubenější. Nejlepší by bylo, kdybych přestala jíst úplně. Nenávidím se, chci umřít." Kdo za to těm nánám může? Jen ony samy. Chápu, že tohle všechno je psychycké. Jen mě tak napadlo, že kdyby to nesdílely mezi ostatní dívky, které ještě stále hledají cestu k dokonalé váze, možná by se to tolik nešířilo. I já sama, když se dívám na některé z těch blogů, trošku se zasním a má pravá hemisféra mi začne tiše broukat, "Možná je to fakt účinné, možná bys to měla také zkusit!" Pak se ale ozve levá část mozku, tedy ta hemisféra, uvažující logicky. A ta říká, "fakt si chceš zhuntovat zdraví pro honbu za dokonalou postavou a nakonec na to stejně chcípnout? Ty jsi fakt děsně naivní kravka." Vidíte, tohle je to pokušení, které pro-ana blogy představují. Mnohé anorektičky do toho spadly kvůi svým, postižrným kamarádkám, které do toho buď už spadly samy, nebo se jim prostě jen vysmívaly a nebo právě kvůli těmto blogům. Lidi, prosím, používejte obě hemisféry! Já se sice k anorexii nikdy nepřiblížila, ale moje kamarádka na ni málem umřela. Když o tom tak přemýšlím, byly jsme kdysi dobrá dvojka. Ta vychrtlá a ta tlustá. Když to píšu, usmívám se, nevím ani proč. Možná si prostě podvědomě říkám, že já ke svému cíli dojdu tou správnou cestou. Odteď se prostě budu obloukem vyhýbat pro-ana blogům a hrabat si budu pouze na svém písečku. No a občas taky na cizím, samozřejmě, když budu hledat nějaké spřízněné-zdravě-žijící-duše na ostatních, seriózně vyhlížejících blozích.

Dnes jsem sice už nechtěla žádný článek psát, ale narazila jsem zas na jeden "bezhemisférový" blog a byla jsem nucena svým vlastní vědomím, že dělám něco správného, jej napsat.

Tak ahoj, mějte s epro dnešek hezky a žijte zdravě!
Banshee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
http://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/1.gifhttp://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/2.gifhttp://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/3.gifhttp://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/4.gifhttp://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/5.gifhttp://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/6.gifhttp://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/7.gifhttp://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/8.gifhttp://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/9.gifhttp://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/10.gifhttp://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/11.gifhttp://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/12.gif

.........